Kategorie: Skate, Archiv

Summercamp XXIV

Prachatice, 6.7.2009 - 9.7.2009
Neúplné fotografické ohlédnutí za jedním báječným týdnem.

PONDĚLÍ

Účastnící se sjeli a pak zjeli :-))
Skejtová část programu (ollie contest, best trick na banku a a slalom contest) byla pro nepřízeň počasí zrušena. Kulturní část (koncerty skupin Dead Pope´s Company a Wayward Caines) proběhla podle plánu v music clubu Park hotelu Prachatice. Za zmínku stojí, že skupina Wayward Caines vystupovala poprvé v ČR. Fotky z jejího vystoupení najdete níže ve fotogalerii z večerního programu.
Navíc, neplánovaně, po koncertech proběhla před music klubem za smíšených pocitů diváků i zúčastněných kulturně-sportovní exhibice známé strašnické formace ALKOGANG. :-DDD

Ostatní fotografie z tohoto dne jsou nepublikovatelné. Chodí sem děti i rodiče a navíc lidé ve stavu podobném mrtvolám, invalidům,s méně oduševnělými výrazy ve tvářích ap. nemají být foceni. Není li to předmetem zadání samozřejmě :-))
V galerii najdete i fotky členů skupiny Wohnout, kteří se večer v klubu objevili :-)

pondělí - večerní program


ÚTERÝ


Pršet začalo až večer a tak celý den proběhl podle plánu.
Přes den závody na handrailu a o nejvyšší ollie přes funbox. Večer pak v music clubu koncerty a vyhlášení výsledků skejtových závodů.

Závod na railu, do kterého se přihlásilo 9 jezdců, vyhrál Michal Přibyla.
Závod o nejvyšší ollie, do kterého se přihlásilo rovněž 9 jezdců, vyhrál Martin Hanusek. Přeskočil laťku ve výši 120 cm.

Po tomto závodě pokračovali závodníci již mimo soutěž, exhibičně, ve snaze o nejvyšší ollie a o pokoření rekordu parku z minulých let v této disciplíně. Vyrovnat rekord, tj. přeskočit laťku ve výši 150 cm se podařilo Martinu Hanuskovi. Nejlépe si však, novým rekordem, s touto disciplínou v exhibici poradil Adam Chválek. Přeskočil laťku ve výši 160 cm.
Fotky a sequence ze závodů na railu a o nejvyšší ollie najdete níže v jednotlivých galeriích.

úterý - Jezdecké
úterý - Ostatní ze závodů
úterý - večerní program
úterý - sequence #1
úterý - sequence #2
úterý - sequence #3
úterý - sequence #4

STŘEDA

Přes proměnlivé počasí se podařilo odjet oba plánované závody, a to závod v minirampě a Game of S.K.A.T.E.

Závod v minirampě vyhrál Kamil Poč, druhý byl Láďa Hlaváček a třetí byl Michal Musil. Fotky ze závodu najdete níže v příslušné galerii.
Game of S.K.A.T.E. byl trochu atypický, protože kvůli počtu závodníků nakonec do finále postoupili 3 jezdci, místo obvyklých dvou. Závod vyhrál Radek Vaněk, druhý byl Aleš Bubla a třetí skončil Pepa Sklenář. V galerii najdete fotky a sequence z finále.

I kulturní část středečního programu proběhla podle plánu v music clubu zejména vystoupenám skupin The Blind Daters a Skapollo. V přestávce mezi koncerty vyly vyhlášeny výsledky závodů z tohoto dne.

středa - Game of S.K.A.T.E.
středa - závod v minirampě
středa - večerní program
středa - sequence #1
středa - sequence #2
středa - sequence #3
středa - sequence #4


ČTVRTEK

Ve čtvrtek se pro proměnlivé počasí povedlo odjet jen street contest, do kterého se přihlásilo 17 jezdců.
První byl Adam Pelc, druhý Martin Hanusek a třetí ? Strniska (jeho křestní jméno neznám - omlouvám se mu).
Večerní část programu, tj. především koncerty skupin Left to Face a The Ownroadies proběhla podle plánu. V přestávce mezi koncerty proběhlo vyhlášení závodu ve streetu.
Fotky z večerního programu, včetně vyhlášení najdete níže v galerii. Bohužel street contest jsem prospal spánkem spravedlivých a tudíž nenafotil.Za to se všem,především pak pořadatelům a jezdcům, omlouvám.
Vzniklo to nevinně. Počasí bylo proměnlivé, vypadalo to, že se závod nepojede. Řekl jsem si, zdřímnu si tak 20 min, no a byly z toho 3 hod a cca 20 min.:-). To je prostě život ... Tak jsem vám dal do galerie z večerního programu k vyhlášení alespoň startovní a zároveň výsledkovou listinu.

čtvrtek - večerní program


A mé hodnocení SummerCumpu? To si vážení nechám pro sebe, ale věřte, že pokud mi to příští rok jen trochu vyjde, jsem na této akci znovu, a to celý týden !!!. :-D

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět

Super fotky z celého kempu,úplně jsem si teď připomněl tu atmosféru,díky za ně!!

icon odpověděl(a)

Potěšil jsi mně Michale, protože svými fotografiemi chci hlavně zachytit atmosféru takovýchto akcí a propagovat tento krásný sport.
Potěšilo mně třeba, když jedna cca 40 letá paní po shlédnutí jednoho reportu, který jsem jí náhodou při úplně jiné příležitosti (kšef na focení jiné oblasti) ukázal, abych ukázal co umím nafotit, řekla "se snad na některé takové skejtové závody půjdu někdy podívat" ...... o tom to je a proto to dělám.
JÁ TOBĚ DĚKUJU !!

, foto odpovědět

Ahoj Rudo. I já píšu kuli fotkám. Obrací se na mě kapely a já letos jak víš mám foťák v popravně.
Samozřejmě jim dám odkaz sem, ale jen abys věděl že se ptaj a nejen oni :-D
Dík.

icon odpověděl(a)

Míro, to je částečně průser. Nemám nafocené všechny skupiny a navíc jsem prospal čtvrteční street :-((
Já se na Camp dostal náhodou. Ríša si zlomil blbě ruku a já chtěl, aby aspoň chvíli neskejtoval (stejně skejtoval, jak mi práskli borci ze Strašnic) a tak jsem mu sebral skejta a slíbil, že s ním pojedu na celej tejden na Camp, když skejtovat nebude.
Do PT jsem jel, že snad ani fotit nebudu, ale to nešlo. Ta fantastická atmosféra, ten esprit, to člověku nedá. Nicméně na fotografické uchopení celého SummerCumpu jsem připraven nebyl, a tak mi utekl první koncert z pondělka, vyhlášení a druhý koncert z úterka a prospal jsem street ze čtvrtka. Zbytek by měl být a je či bude ti samozřejmě k dispozici (bude li ti to k něčemu), ale většinou v rozlišení pro net. Žádné plakáty A3 :-((.

, pozdarv odpovědět

Ahoj Rudo, zdravím Tě, těším se na fotky i na naše další shledání 10

icon odpověděl(a)

Noo, i já tě rád znovu uvidím :-)

, party odpovědět

notáák čekám na fota z party 1 1 1 kdy budou?

icon odpověděl(a)

ahoj Lukáši,
fotky z párty, lépe řečeno z koncertů a vyhlášení budou.
ale prosím o trošku trpělivosti koliduje to se zpracováním fotek z Třince. navíc mi včera klekl celý balík adobe a musel jsem to celé spolu s windowsy přeinstalovávat, takže mám časový skluz. všem se za zdržení omlouvám 10